Strona główna
Nasza szkoła
Jesteśmy z niej dumni
Nasi uczniowie

   Jak co roku, przed uroczystością Wszystkich Świętych, uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami udali się na cmentarze, aby uporządkować znajdujące się tam mogiły. Zaopatrzeni w grabie, worki i rękawiczki porządkowali znajdujący się nieopodal szkoły cmentarz z I wojny światowej oraz położony nieco dalej cmentarz łemkowski. Następnie zapalili znicze i złożyli kwiaty. Nie zabrakło również modlitwy zarówno za tych, którzy polegli w czasie walk, jak i tych, którzy kiedyś zamieszkiwali tereny Florynki. Dziękujemy naszym uczniom za to, że zadbali, aby te nieco zapomniane miejsca w tym szczególnym czasie były widoczne spod pożółkłych, jesiennych liści.

GALERIA                                                                                                                „Wszystko, co ziemskie przemija,

                                                                                                                                          Co Boskie trwa wiecznie”.

 

Jeśli nie wiesz jak zalogować się do dziennika,
kliknij tutaj

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Formularz logowania

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II we Florynce

Florynka 64
33-332 Florynka
tel. (fax) 18 447 16 22

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.